Funkce

Šetříme Vám čas

Fleet management operátoři určitě ocení sdílená data. Zařízení například ve fleetu jsou různá. A co se spotřeby týče, mohou vyčerpat více dat, některá naopak méně.  Víme, že se toto nedá dobře předvídat. Z toho důvodu máme v nabídce sdílený balíček pro vaše SIM.

Snižujeme náklady

Zákazníci v oboru automatizace ocení SIM administraci, detail spotřeby dat na jednotlivých SIM nebo informace, zda je SIM připojena v síti, či libovolný počet aktivací a deaktivací SIM.

Jsme stále On-Line

Pro různé senzory je důležitý životní cyklus SIM. Naše IoT SIM jsou vhodné zejména pro B2B segment. Jaké jsou výhody? SIM začínáte platit, až když ji začnete používat. Každá SIM má 20 kB testovacích dat zdarma, navíc ji můžete kdykoliv aktivovat a deaktivovat zdarma.

Naše SIM nefunguje jen na jedné síti!

Naše SIM nepoužívá takzvaný traffic steering. To znamená, že nemá preferované sítě. Vždy se SIM automaticky připojí k té nejsilnější síti v dané lokalitě, kde se nachází.

Touto funkcí vám zaručíme pevné a stabilní připojení. Pokrytí máme až ve 195 zemí na celém světě!
SIM karta se připojuje k více než 420 sítím a vždy si sama vybírá tu nejsilnější.

Neplatíte ani 1 kB navíc!

V tarifu Pay as Use nezaplatíte ani 1 kB navíc. Účtujeme po 1 kB. Tato varianta je vhodná pro využití do 1 MB dat za měsíc.

Plaťte jen za SIM, které využíváte

Jsme schopni nastavit různé automatizace, které vám zaručeně ušetří náklady, zeptejte se nás!

SMS zdarma

U nás jste schopni poslat SMS z portálu na SIM zdarma, a to velmi jednoduše.

Měsíční deaktivace

Smlouvy bez závazku? Máme! SIM nepotřebujete? Jedním klikem v SIM managementu ji deaktivujete a už za ni pak neplatíte. Pokud se po jakékoliv době rozhodnete SIM opět využívat, sami si ji aktivujete bez pomoci operátora. A to pouze jedním kliknutím v aplikaci. Tuto operaci můžete dělat neomezeně a zcela zdarma.

Blokace

Možnost nastavení různých blokací pomocí automatizací. Např. blokace SMS po určitém počtu odeslaných SMS. Pokud SIM přečerpá určitý objem dat, můžete ji deaktivovat nebo jen dostanete informační e-mail o tom, která SIM přečerpala určitý objem.

IMEI lock

IMEI je jedinečné identifikační číslo zařízení. Nastavíme vám možnost, že SIM bude fungovat pouze na jednom zařízení. Blokujeme ji na konkrétní IMEI.

administrace, sim management

Privátní APN
fixní IP adresy

SIM administrace je jednoduchá a intuitivní. Slouží ke snadnému spravování SIM. Zde například detailně vidíte, kolik mají SIM spotřebu dat. Dále máte možnost SIM aktivovat či deaktivovat. Pomocí této administrace můžete dále využít  funkce jako je Cancel Location nebo SMS free. 

CANCEL LOCATION

Pomocí této funkce v případě zamrznutí můžete jedním klikem restartovat cestu mezi ústřednou a zařízením. To vše bez pomoci operátora.

SMS FREE

Přes SIM management můžete zdarma a jednoduše odeslat SMS na vaši SIM. Tato funkce se často využívá na zařízeních, které se dají nastavovat pomocí SMS.

 
DEAKTIVACE, AKTIVACE SIM

Jedním klikem bez pomoci operátora deaktivujete SIM v případě potřeby. Například když už SIM nepotřebujete a nechcete za ni mít zbytečné výdaje.

Sdílená Data

Předpokládáme, že některá z vašich zařízení mohou spotřebovat více dat, některá naopak méně. Jsme si vědomi, že se toto nedá dobře předvídat. Nebudeme vám proto nastavovat určitý objem dat pro jednu SIM, ale nastavíme vám sdílený balíček. 

SIM v každé velikosti

Víme, že každý IoT projekt může mít jiné řešení. A zařízení, do kterých se SIM osazují rovněž. Proto vám přinášíme všechny varianty SIM.

SIM neděláme vylamovací, ale samostatně. Je to z důvodu lepší manipulace se SIM při vkládání do zařízení a zamezení uvolnění SIM v aplikaci při provozu.