IoT tarify

Vstupte do světa IoT s našimi flexibilními tarify! Poskytneme Vám stabilní připojení bez výpadků a optimalizaci nákladů díky sdíleným datovým balíčkům. Naše služby můžete vyzkoušet na měsíc zdarma a přesvědčit se o jejich kvalitě. Připojte se k nám a posuňte své IoT projekty na novou úroveň s naší spolehlivostí a flexibilitou!

Testovací SIM

Vyzkoušejte nezávazně naše služby na jeden měsíc. S tarifem pro celou Evropu a naším portálem ušetříte čas a peníze. Sami můžete SIM kdykoliv deaktivovat a znovu aktivovat, jak je potřeba, zjistíte detailní informace o provozu SIM karet.  

Data 5 MB

K disposici 5 MB měsíčně . Vpřípadě , že máte více SIM v tomto tarifu 5 MB se násobí počtem aktivních SIM a vytváří  balík dat pro použití jakékoliv Vaší SIM.


Cena SIM 50 Kč + doprava

Měsíčně 32 Kč
Máte zcela jinou potřebu ?

Připravíme Vám tarif přesně pro Váš IoT projekt. Objem dat, životní cyklus SIM , nebo třeba sezóní použití.

Kontaktujte nás

Naše SIM nefunguje jen na jedné síti!

Naše SIM nepoužívá takzvaný traffic steering. To znamená, že nemá preferované sítě. Vždy se SIM automaticky připojí k té nejsilnější síti v dané lokalitě, kde se nachází.

Touto funkcí vám zaručíme pevné a stabilní připojení. Pokrytí máme až ve 195 zemí na celém světě!
SIM karta se připojuje k více než 420 sítím a vždy si sama vybírá tu nejsilnější.

Neplatíte ani 1 kB navíc!

V tarifu Pay as Use nezaplatíte ani 1 kB navíc. Účtujeme po 1 kB. Tato varianta je vhodná pro využití do 1 MB dat za měsíc.

Plaťte jen za SIM, které využíváte

Jsme schopni nastavit různé automatizace, které vám zaručeně ušetří náklady, zeptejte se nás!

SMS zdarma

U nás jste schopni poslat SMS z portálu na SIM zdarma, a to velmi jednoduše.

Měsíční deaktivace

Smlouvy bez závazku? Máme! SIM nepotřebujete? Jedním klikem v SIM managementu ji deaktivujete a už za ni pak neplatíte. Pokud se po jakékoliv době rozhodnete SIM opět využívat, sami si ji aktivujete bez pomoci operátora. A to pouze jedním kliknutím v aplikaci. Tuto operaci můžete dělat neomezeně a zcela zdarma.

Blokace

Možnost nastavení různých blokací pomocí automatizací. Např. blokace SMS po určitém počtu odeslaných SMS. Pokud SIM přečerpá určitý objem dat, můžete ji deaktivovat nebo jen dostanete informační e-mail o tom, která SIM přečerpala určitý objem.

IMEI lock

IMEI je jedinečné identifikační číslo zařízení. Nastavíme vám možnost, že SIM bude fungovat pouze na jednom zařízení. Blokujeme ji na konkrétní IMEI.

administrace, sim management

Privátní APN
fixní IP adresy

SIM administrace je jednoduchá a intuitivní. Slouží ke snadnému spravování SIM. Zde například detailně vidíte, kolik mají SIM spotřebu dat. Dále máte možnost SIM aktivovat či deaktivovat. Pomocí této administrace můžete dále využít  funkce jako je Cancel Location nebo SMS free. 

CANCEL LOCATION

Pomocí této funkce v případě zamrznutí můžete jedním klikem restartovat cestu mezi ústřednou a zařízením. To vše bez pomoci operátora.

SMS FREE

Přes SIM management můžete zdarma a jednoduše odeslat SMS na vaši SIM. Tato funkce se často využívá na zařízeních, které se dají nastavovat pomocí SMS.

 
DEAKTIVACE, AKTIVACE SIM

Jedním klikem bez pomoci operátora deaktivujete SIM v případě potřeby. Například když už SIM nepotřebujete a nechcete za ni mít zbytečné výdaje.

Sdílená Data

Předpokládáme, že některá z vašich zařízení mohou spotřebovat více dat, některá naopak méně. Jsme si vědomi, že se toto nedá dobře předvídat. Nebudeme vám proto nastavovat určitý objem dat pro jednu SIM, ale nastavíme vám sdílený balíček. 

SIM v každé velikosti

Víme, že každý IoT projekt může mít jiné řešení. A zařízení, do kterých se SIM osazují rovněž. Proto vám přinášíme všechny varianty SIM.

SIM neděláme vylamovací, ale samostatně. Je to z důvodu lepší manipulace se SIM při vkládání do zařízení a zamezení uvolnění SIM v aplikaci při provozu.